БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
GW-B5600-2E
G-SHOCK

GW-B5600-2E

Шифра на артикл: 16573
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Дигитален
Големина на куќиште на часовник (mm) 42,8 X 48,9
Функција на часовник BLUETOOTH 4.0, PHONE FINDER, Аларм, Дигитален, Илуминација, Отпорност на удари и вибрации, Светско време, Соларно напојување, Стоперка
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Правоаголно

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
10.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
18.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.190 МКД
Количина: 1