БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
W1143L1 MAIDEN
W1143L1 MAIDEN
W1143L1 MAIDEN
W1143L1 MAIDEN
GUESS

W1143L1 MAIDEN

Шифра на артикл: 16474
Šifra proizvođača: MAIDEN
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сребрена
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
9.990 МКД
Додадено во омилени
8.690 МКД
Додадено во омилени
10.490 МКД
Додадено во омилени
11.790 МКД