1-1844ZC LONDON
1-1844ZC LONDON
1-1844ZC LONDON
1-1844ZC LONDON
1-1844ZC LONDON
1-1844ZC LONDON
JACQUES LEMANS

1-1844ZC LONDON

Шифра на артикл: 16363
Šifra proizvođača: LONDON
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JACQUES LEMANS
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Светско време, Стоперка, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сина
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сина
Стил Секојдневен, Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло

Слични производи

Додадено во омилени
91.090 МКД
Додадено во омилени
156.190 МКД
Додадено во омилени
6.190 МКД