90014-02 Pocket

90014-02 Pocket

Шифра на артикл: 16295
Šifra proizvođača: Pocket
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 47
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Златна
Стил Елегантен
Форма на куќиште на часовник Округло

Слични производи

Додадено во омилени
19.990 МКД
Додадено во омилени
21.990 МКД
Заштеда 26%
29.690 МКД
Додадено во омилени
11.490 МКД
Додадено во омилени
9.190 МКД