БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
90014-01 Pocket
90014-01 Pocket
90014-01 Pocket
90014-01 Pocket
ROYAL LONDON

90014-01 Pocket

Шифра на артикл: 16294
Šifra proizvođača: Pocket
0 МКД
5.490 МКД
3.490 МКД
Заштеда: 2.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд ROYAL LONDON
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 47
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Сребрена
Стил Елегантен
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
19.290 МКД
Додадено во омилени
15.990 МКД
Додадено во омилени
23.990 МКД
Додадено во омилени
18.990 МКД