БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PL.15529JSTB/02 LADBROKE
POLICE

PL.15529JSTB/02 LADBROKE

Шифра на артикл: 16164
Šifra proizvođača: LADBROKE
0 МКД
11.790 МКД
7.074 МКД
Заштеда: 4.716 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 47
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Стоперка, Три стрелки, Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Црна
Стил Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност East Gate Mall, Гостивар, Охрид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
7.731 МКД
Заштеда 10%
8.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
10.161 МКД
Заштеда 10%
11.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
13.041 МКД
Заштеда 10%
14.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
10.161 МКД
Заштеда 10%
11.290 МКД
Количина: 1