БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PL.15529JSBBN/12 LADBROKE
POLICE

PL.15529JSBBN/12 LADBROKE

Шифра на артикл: 16163
Šifra proizvođača: LADBROKE
0 МКД
11.790 МКД
11.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 47
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Стоперка, Три стрелки, Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Кафеава
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Кафеава
Стил Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
17.690 МКД
Заштеда 28%
24.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
9.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
22.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
16.490 МКД
Количина: 1