БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
NY2341 SOHO
DKNY

NY2341 SOHO

Шифра на артикл: 16104
Šifra proizvođača: SOHO
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд DKNY
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M, S
Големина на куќиште на часовник (mm) 34
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Сива
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
7.551 МКД
Заштеда 10%
8.390 МКД
Додадено во омилени
8.091 МКД
Заштеда 10%
8.990 МКД
Додадено во омилени
10.611 МКД
Заштеда 10%
11.790 МКД
Додадено во омилени
7.821 МКД
Заштеда 10%
8.690 МКД