БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
LA680WEGA-9E LA680
LA680WEGA-9E LA680
LA680WEGA-9E LA680
LA680WEGA-9E LA680
CASIO VINTAGE

LA680WEGA-9E LA680

Шифра на артикл: 15117
Šifra proizvođača: LA680
0 МКД
4.190 МКД
4.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO VINTAGE
Пол Унисекс
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 28,6 X 33,5
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Календар, Стоперка
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на бројчаник Златна
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Златна
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност Ул. Македонија, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
4.990 МКД