БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
ES4393 TAILOR
ES4393 TAILOR
ES4393 TAILOR
ES4393 TAILOR
FOSSIL

ES4393 TAILOR

Шифра на артикл: 15084
Šifra proizvođača: TAILOR
0 МКД
8.890 МКД
8.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 35
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Крем
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Тетово Центар, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara