БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
HCC543
JACQUES FAREL KIDS

HCC543

Шифра на артикл: 14788
0 МКД
1.690 МКД
1.521 МКД
Заштеда: 169 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JACQUES FAREL KIDS
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 30
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Виолетова
Стил Детски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Ул. Македонија, Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
1.431 МКД
Заштеда 10%
1.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
1.521 МКД
Заштеда 10%
1.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
1.431 МКД
Заштеда 10%
1.590 МКД
Количина: 1