БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
W0884L6 TRI GLITZ
W0884L6 TRI GLITZ
W0884L6 TRI GLITZ
W0884L6 TRI GLITZ
W0884L6 TRI GLITZ
W0884L6 TRI GLITZ
W0884L6 TRI GLITZ
W0884L6 TRI GLITZ
GUESS

W0884L6 TRI GLITZ

Шифра на артикл: 14481
Šifra proizvođača: TRI GLITZ
0 МКД
7.390 МКД
7.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 38
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Крем
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Розева
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност East Gate Mall, Тетово Центар

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
4.683 МКД
Заштеда 30%
6.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
5.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
4.734 МКД
Заштеда 40%
7.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
6.690 МКД
Количина: 1