БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
R3251504003 TRAVELLER
R3251504003 TRAVELLER
R3251504003 TRAVELLER
R3251504003 TRAVELLER
R3251504003 TRAVELLER
R3251504003 TRAVELLER
SECTOR

R3251504003 TRAVELLER

Шифра на артикл: 14344
Šifra proizvođača: TRAVELLER
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 48
Функција на часовник Датум, Ден во неделата, Три стрелки, Тројно време
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Кафеава
Стил Секојдневен, Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
12.490 МКД
Додадено во омилени
10.990 МКД
Додадено во омилени
8.990 МКД
Додадено во омилени
9.990 МКД