БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
R3273797002 480
R3273797002 480
R3273797002 480
R3273797002 480
R3273797002 480
R3273797002 480
SECTOR

R3273797002 480

Шифра на артикл: 13852
Šifra proizvođača: 480
0 МКД
16.990 МКД
10.194 МКД
Заштеда: 6.796 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 45,3
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Стоперка, Три стрелки, Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Сребрена, Црна
Стил Секојдневен, Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност OUTLET Аеродром
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
21.590 МКД