DW-6900SG-2E
G-SHOCK

DW-6900SG-2E

Шифра на артикл: 9948
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на часовник Пластика
Материјал на ремче Гума
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 50
Функција на часовник 12/24 часа, Дигитален, Календар, Отпорност на удари и вибрации, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Сина
Боја на ремче Сина
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло

Остави коментар

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""