AR1926 GIANNI T-BAR
AR1926 GIANNI T-BAR
AR1926 GIANNI T-BAR
AR1926 GIANNI T-BAR
AR1926 GIANNI T-BAR
AR1926 GIANNI T-BAR
EMPORIO ARMANI

AR1926 GIANNI T-BAR

Шифра на артикл: 11134
Šifra proizvođača: GIANNI T-BAR
0 МКД
30.990 МКД
27.891 МКД
Заштеда: 3.099 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на часовник Сваровски елементи, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) S, XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 32
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, Тетово Центар, Куманово, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
18.981 МКД
Заштеда 10%
21.090 МКД