БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
MTP-1260PD-7B
CASIO

MTP-1260PD-7B

Шифра на артикл: 9009
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO
Пол Машки
Материјал на часовник Метал
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 39,6
Функција на часовник Илуминација, Три стрелки
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Секојдневен, Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
4.190 МКД
Додадено во омилени
3.190 МКД
Додадено во омилени
2.590 МКД
Додадено во омилени
2.590 МКД