БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
MK3192 DARCI
MK3192 DARCI
MK3192 DARCI
MK3192 DARCI
MICHAEL KORS

MK3192 DARCI

Шифра на артикл: 11023
Šifra proizvođača: DARCI
0 МКД
17.990 МКД
16.191 МКД
Заштеда: 1.799 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Материјал на часовник Сваровски елементи, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 39
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Роуз Голд
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Роуз Голд
Стил Елегантен, Секојдневен
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
5.990 МКД
Заштеда 35%
9.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
7.731 МКД
Заштеда 10%
8.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
23.751 МКД
Заштеда 10%
26.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
17.181 МКД
Заштеда 10%
19.090 МКД
Количина: 1