БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EFR-527D-2A EFR-527
EFR-527D-2A EFR-527
EFR-527D-2A EFR-527
EFR-527D-2A EFR-527
EFR-527D-2A EFR-527
EFR-527D-2A EFR-527
EDIFICE

EFR-527D-2A EFR-527

Шифра на артикл: 7458
Šifra proizvođača: EFR-527
0 МКД
7.790 МКД
7.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд EDIFICE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 41
Функција на часовник Датум, Хронограф
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Стил Спортски
Достапност Скопје Сити Мол, Ул. Македонија, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
15.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
21.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
16.990 МКД
Заштеда 22%
21.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
15.490 МКД
Заштеда 34%
23.490 МКД
Количина: 1