БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
Блог

MY:TIME x ROSEFIELD BRUNCH

15.12.2019.

 

Овој викенд, во чест на ексклузивното доаѓање на Rosefield - новиот бренд за женски часовници во MY:TIME,

се дружевме на Rosefield Brunch во MOSH.

Ѕирни ја атмосферата од денот и почувствувај каква импресија ни остави овој млад бренд.

 

Rosefield е бренд мотивиран да создaва модни парчиња кои се неизоставилив аксесоар во секоја комбинација. 

Разноликоста на овие додатоци може да надополни секакво расположение. Најди го своето парче тука.

 

Секојдневен луксуз. 

- ROSEFIELD -

Ексклузивнo во MY:TIME.

 

Make you Own ROSEFIELD Watch

 

Фотографија: Александра Костадиновска

Видео: Михаил Намичев

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

11.
Jun.
2021.
Блог
MY:TIME STORE @ SKOPJE CITY MALL
01.
Jun.
2021.
Блог
Придржувај се до ова упатство и твојот накит долго ќе изгледа како нов.
01.
Jun.
2021.
Блог
Водата е најчестиот виновник за расипување на часовниците! Прочитајте го упатството за одржување и употреба на часовници. 
31.
May.
2021.
Блог
Една декада DGR.
11.
Mar.
2021.
Блог
BOLDNESS
03.
Mar.
2021.
Блог
Забава на зајдисонце, на почеток на лето
24.
Feb.
2021.
Блог
Sincere feelings, brave looks
05.
Feb.
2021.
Блог
Диско музика со примеси на фанк
17.
Sep.
2020.
Блог
#Новитети