БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
Блог

MY:TIME x Класични Музичари

10.12.2019.

 

Погледни ја спојката помеѓу сериозноста на класичната музика и комплексноста на часовниците.

 MY:TIME во соработка со Македонски Класични Музичари ја прославува индивидуалноста, убавината во разликите и доловува дека секое парче часовник и накит има свој карактер.

 

Со голема гордост ти го претставуваме серијалот за нашата уметност. Уживај :)

 

 

Дејан Теодосиевски

- Виолончело -

Анна Кондратенко

- Виолина -

Иван Бејков

- Контрабас - 

Маја Чанаќевиќ

- Англиски рог -

Александар Ниниќ

- Туба - 

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

11.
Jun.
2021.
Блог
MY:TIME STORE @ SKOPJE CITY MALL
01.
Jun.
2021.
Блог
Придржувај се до ова упатство и твојот накит долго ќе изгледа како нов.
01.
Jun.
2021.
Блог
Водата е најчестиот виновник за расипување на часовниците! Прочитајте го упатството за одржување и употреба на часовници. 
31.
May.
2021.
Блог
Една декада DGR.
11.
Mar.
2021.
Блог
BOLDNESS
03.
Mar.
2021.
Блог
Забава на зајдисонце, на почеток на лето
24.
Feb.
2021.
Блог
Sincere feelings, brave looks
05.
Feb.
2021.
Блог
Диско музика со примеси на фанк
17.
Sep.
2020.
Блог
#Новитети