Блог

ОДБЕРЕТЕ ГО ВИСТИНСКИОТ НАКИТ СПОРЕД ВАШИОТ ЧАСОВНИК

22.01.2018.

Различни ситуации од нашето секојдневие, бараат различен изглед и однесување. Покрај гардеробата, која е клучен дел во изгледот, мораме да внесеме и малку накит. А со паметно одбран накит, нашиот изглед може целосно да се промени. Поготово ако накитот и часовникот совршено си одговараат.

Доколку Ви е потребен елегантен изглед, а имате часовник со челично ремче, потрудете се да одберете накит со дискретна големина, но висок сјај. Како што се Guess UBE83059 обетките. Со високиот сребрен сјај и Сваровски елементи ќе направат да блескате до крајот на денот.

 

 

 

 

 

 

 

За секојдневен изглед, одберете накит кој не е преголем, но и не премногу сјаен. Како што е Skagen SKJ1063040 Agnethe. Оваа огрлица е изработена од челик со сребрена боја и Сваровски елементи. Совршено ќе се вклопи со секојдневниот часовник на Вашата рака.

За тренди изглед, големината на накитот не е повеќе важна. Одберете го сјајот кој Ви се допаѓа и материјалот кој најдобро Ви прилега. Just Cavalli JCBA00170200 Log е алката која ќе Ви одговара со се. Изработена е од челик и циркони. Со својот златен сјај ќе направи да бидете впечатлива каде и да сте.

Остави коментар

Слични статии

24.
Mar.
2020.
Блог
Моменти за нас.
14.
Mar.
2020.
Блог
Вистински отпорна ѕверка опремена со GPS, подготвена за сите твои авантуристички подвизи. 
string(0) ""
string(0) ""