БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
Блог

КУПУВАЊЕТО ОНЛАЈН НИКОГАШ НЕ БИЛО ПОЛЕСНО!

26.12.2017.

Живееме во брзо и динамично време кога се помалку имаме време за губење. Компјутерите и телефоните се повеќе ни стануваат “најдобри пријатели”, особено кога станува збор за сите оние придобивки кои ги нуди интернетот. Поради тоа, онлајн купувањето ни станува секојдневие.

За таа цел, ја прилагодивме нашата онлајн продавница на сите Ваши потреби. Направивме се што е потребно да можете да уживате во производите и услугите кои Ви ги нудиме, а исто така и да заштедите на време.

Одберете кои прозводи сакате да ги погледнете, пребарувајте според полот за кој се наменети производите, сортирајте ги сите производи според, цена, попуст или пак најнови модели, и уште многу други карактеристики кои ќе Ви помогнат да стигнете до часовникот или накитот кој најмногу Ви одговара.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

04.
Oct.
2022.
Блог
Fall/Winter 2022 Collection Reveal
26.
Jan.
2022.
Блог
Тоа што го сака за него, е тоа што го сака за себе!
15.
Nov.
2021.
Блог
NEW STORE
11.
Jun.
2021.
Блог
MY:TIME STORE @ SKOPJE CITY MALL
01.
Jun.
2021.
Блог
Придржувај се до ова упатство и твојот накит долго ќе изгледа како нов.
01.
Jun.
2021.
Блог
Водата е најчестиот виновник за расипување на часовниците! Прочитајте го упатството за одржување и употреба на часовници.