БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
Блог

ИЗГЛЕДАЈТЕ СОВРШЕНО СО EMPORIO ARMANI AR11091 GIANNI T-BAR

25.12.2017.

Emporio Armani, како бренд на часовници кој секогаш не изненадувал со неверојатните изгледи и модни трендови, и овој пат ни претстави женски часовник во кој се совршено вклопени модните трендови и елеганцијата.

Куќуштето и ремчето се челични со сребрен сјај, а тоа секогаш зрачи со елеганција. Најубавиот детал е изгледот на бројчаникот. Под совршени стрелки и логото на Emporio Armani, погледот ни го краде тегет бојата на бројчаникот кој изгледа како да гледате во идеално ѕвездено небо.

Без разлика дали сакате да купите часовник за себе, или пак за подарок на Вашата сакана, овој часовник е најдобриот избор кој можете да го направите.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

04.
Oct.
2022.
Блог
Fall/Winter 2022 Collection Reveal
26.
Jan.
2022.
Блог
Тоа што го сака за него, е тоа што го сака за себе!
15.
Nov.
2021.
Блог
NEW STORE
11.
Jun.
2021.
Блог
MY:TIME STORE @ SKOPJE CITY MALL
01.
Jun.
2021.
Блог
Придржувај се до ова упатство и твојот накит долго ќе изгледа како нов.
01.
Jun.
2021.
Блог
Водата е најчестиот виновник за расипување на часовниците! Прочитајте го упатството за одржување и употреба на часовници.