БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
Блог

ПОТРЕБЕН ВИ Е ИДЕАЛЕН ДЕТАЛ ЗА НОВОГОДИШНИТЕ ПРАЗНИЦИ?

23.12.2017.

Сите сакаме да се подновиме за време на новогодишните празници. Изборот е огромен. Голем ден од продавниците и бутиците нудат попусти и поради тоа, често купуваме работи кои никогаш нема да ни притребаат.

За да ви помогнеме, Ви ја претставуваме новата колекција накит на Just Cavalli. Се работи за парчиња накит за кои нема да погрешите. 

Ви ги издвојуваме најпосакуваните и најпродаваните парчиња накит. 

Доколку за новогодишната прослава се одлучите за елегантен изглед, тогаш ланчето Just Cavalli JCNL00190200 Just Her е Вашиот вистински избор. Со својот златен сјај, совршено ќе се истакне, без да биде нападен.

Обетките се неизоставен дел од секој свечен изглед. Just Cavalli JCER00170100 Log покрај сребрениот сјај, содржат и циркони кои совршено ќе го дополнат Вашиот тренди изглед. Погледнете ја новата колекција и бидете уникатна и блескава за време на празничниот период. 

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

15.
Nov.
2021.
Блог
NEW STORE
11.
Jun.
2021.
Блог
MY:TIME STORE @ SKOPJE CITY MALL
01.
Jun.
2021.
Блог
Придржувај се до ова упатство и твојот накит долго ќе изгледа како нов.
01.
Jun.
2021.
Блог
Водата е најчестиот виновник за расипување на часовниците! Прочитајте го упатството за одржување и употреба на часовници. 
31.
May.
2021.
Блог
Една декада DGR.
05.
May.
2021.
Блог
Сезоната на матури и дипломски официјално е тука, а сите ние имаме барем еден близок млад човек кој ќе започне ново поглавје во својот живот.
11.
Mar.
2021.
Блог
BOLDNESS
03.
Mar.
2021.
Блог
Забава на зајдисонце, на почеток на лето
24.
Feb.
2021.
Блог
Sincere feelings, brave looks