БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
Блог

FOSSIL COACHMAN

10.11.2017.

Ако постои еден збор со кој може да се опише и отслика овој модел на Фосил, тоа би било “непредвидливо“. Станува збор за неверојатна комбинација од часовник и алка кој совршено ќе го украси целиот ваш стил со одлични дизајнерски елементи.

Fossil поставува карактеристичен изглед на овој модел со бојата и кожното ремче, и со тоа се издвојува од своите конкуренти. Со кварцниот механизам и спортскиот изглед, овој часовник добива одлични оценки од експертите и фановите ширум светот.

Куќиштето е изработено од челик и е со дијаметар од 45 милиметри. На изглед делува тежок, но часовникот навистина е лесен и е удобен на рака. А кожното ремче совршено се вклопува со куќиштето поради својот дизајн кој дава изглед на алка. На тој начин овој модел добива спотрски изглед.

Fossil Coachman е вистински избор за моредниот маж, секој кој сака да биде во чекор во времето и модните трендови и оние кои посакуваат да бидат впечатливи и забележани. Повелете во нашите продажни салони и почувствувајте ја енергијата на овој феноменален модел.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

15.
Nov.
2021.
Блог
NEW STORE
11.
Jun.
2021.
Блог
MY:TIME STORE @ SKOPJE CITY MALL
01.
Jun.
2021.
Блог
Придржувај се до ова упатство и твојот накит долго ќе изгледа како нов.
01.
Jun.
2021.
Блог
Водата е најчестиот виновник за расипување на часовниците! Прочитајте го упатството за одржување и употреба на часовници. 
31.
May.
2021.
Блог
Една декада DGR.
05.
May.
2021.
Блог
Сезоната на матури и дипломски официјално е тука, а сите ние имаме барем еден близок млад човек кој ќе започне ново поглавје во својот живот.
11.
Mar.
2021.
Блог
BOLDNESS
03.
Mar.
2021.
Блог
Забава на зајдисонце, на почеток на лето
24.
Feb.
2021.
Блог
Sincere feelings, brave looks