БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
Блог

THE BOSS SHE WANTS

26.01.2022.

Тоа што го сака за него, е тоа што го сака за себе!

Автентичен став, елеганција, самоувереност, сензуалност, смелост...

Со еден збор: BOSS!

 

 

MY:TIME со уникатна кампања посветена на последниот новитет од своето богато портфолио – BOSS на HUGO BOSS.

Храбро и со чиста естетика, каков што е и самиот BOSS.

Претставено од неа, наменето за него!

 

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

15.
Nov.
2021.
Блог
NEW STORE
11.
Jun.
2021.
Блог
MY:TIME STORE @ SKOPJE CITY MALL
01.
Jun.
2021.
Блог
Придржувај се до ова упатство и твојот накит долго ќе изгледа како нов.
01.
Jun.
2021.
Блог
Водата е најчестиот виновник за расипување на часовниците! Прочитајте го упатството за одржување и употреба на часовници. 
31.
May.
2021.
Блог
Една декада DGR.
05.
May.
2021.
Блог
Сезоната на матури и дипломски официјално е тука, а сите ние имаме барем еден близок млад човек кој ќе започне ново поглавје во својот живот.