ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА EDIFICE EQB-1000XD
FREE SHIPPING - БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
Блог

Royal London | -20% на првиот -40% на вториот часовник

05.10.2020.

 

Добиј -20% попуст на сите Royal London часовници - погледни ги тука
&
Искористи попуст од -40% на втор Royal London часовник со пониска цена од првиот.
Попустот од -40% се пресметува на каса или со ПРОМО КОД на www.mytime.mk. 


ПРОМО КОД: SECOND-40%
 

КАКО ДА ГО ИСКОРИСТАМ ПОПУСТ НА ВТОР ЧАСОВНИК ОНЛАЈН?

1. Најави се или регистрирај се на www.mytime.mk 
2. Кликни ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА за двата посакувани Royal London часовници на -20%
3. Оди во МОЈА КОШНИЧКА (во горниот десен дел на сајтот)
4. Во полето ИМАШ ПРОМО КОД? ИСКОРИСТИ ГО И ЗАШТЕДИ, внеси го промо кодот

Попустот од -40% се пресметува на часовникот со пониска цена од двата додадени во МОЈА КОШНИЧКА.
5. Продолжи со онлајн нарачката

 

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""