ДОБИЈ FOSSIL НЕСЕСЕР ЗА НАКИТ!
ИЗНЕНАДУВАЊА НА УЛ. МАКЕДОНИЈА!
FREE SHIPPING - БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
Блог

-10% на СЀ -30% на втор производ

04.10.2020.

 

Од 05 до 25 октомври искористи -10% на СЀ - вклучувајќи ги новите FALL 2020 колекции.
Види ги производите на -10% попуст на овој линк.

ПРОМО КОД: vtor-30-popust

Добиј попуст од -30% на втор производ со пониска цена од првиот од оваа група часовници и накит.
Попустот од -30% се пресметува на каса или со ПРОМО КОД во МОЈА КОШНИЧКА на www.mytime.mk

 

КАКО ДА ИСКОРИСТАМ ПОПУСТ НА ВТОР ПРОИЗВОД ОНЛАЈН?

1. Најави се или регистрирај се на www.mytime.mk 
2. ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА еден производ на -10% попуст и еден производ од
оваа селектирана група
3. Оди во МОЈА КОШНИЧКА (во горниот десен дел на сајтот)
4. Во полето ИМАШ ПРОМО КОД? ИСКОРИСТИ ГО И ЗАШТЕДИ, внеси го промо кодот
*Попустот од -30% се пресметува на вториот производ од селектираната група кој е со пониска цена од првиот
5. Продолжи со онлајн нарачката

 

Не заборавај!
Нашиот веб сајт ти помага да го најдеш производот соодветен на твојот вкус.
Со искористување на филтрите за сортирање по бренд, стил, материјал, боја & многу други, 
Најди го аксесоарот совршен токму за тебе. 

 


 

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

17.
Sep.
2020.
Блог
#Новитети
14.
Sep.
2020.
Блог
#МоментиЗаНас
string(0) ""
string(0) ""