ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА EDIFICE EQB-1000XD
FREE SHIPPING - БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
Блог

- FOSSIL JEWELRY POUCH -

14.09.2020.

 

- FOSSIL НЕСЕСЕР ЗА ЧУВАЊЕ НАКИТ -

Овој месец со секои две купени парчиња Fossil накит добиваш Fossil Jewelry Pouch!

Совршен за чување на секаков тип, форма и големина на накит - составен од две прегради и џепче со патент.
Погледни го на сликите подолу, a на овој
линк разгледај ја целосната колекција на Fossil накит.

Избери нешто што ти се допаѓа!
&
Добиј го овој сладок и корисен придружник за твоите модни аксесоари со купување на било кои две парчиња Fossil накит.

Онлајн на www.mytime.mk или во некој од нашите продажни салони.

- КОЛИЧИНИТЕ СЕ ОГРАНИЧЕНИ - 

- Производите од сликите може да ги погледнеш подолу -

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""