БЕСПЛАТНА ДОСТАВА - FREE SHIPPING
EXTRA 10% НА CASIO ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА
Блог

EXTRA 10% НА CASIO ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА

31.07.2020.

 

Искористи екстра 10% попуст на постоечките Casio ЕКСКЛУЗИВНИ ПОНУДИ. 
На овој
линк погледни ги моделите кои спаѓаат во понудата и избери го оној кој е најдобар за твојот вкус и животен стил.

Дополнителниот попуст онлајн се пресметува во кошничка, и тоа со клик на копчето ИМАШ ПРОМО КОД? ИСКОРИСТИ ГО И ЗАШТЕДИ 
ако си најавен на веб страната на MY:TIME.

Во продажните салони на MY:TIME попустот се пресметува на каса.

Најави се со твојот кориснички профил на www.mytime.mk или регистрирај се во MY:TIME Клубот за Лојалност за да ги искористиш попустите!
Не заборавај дека за секоја онлајн нарачка направена на
www.mytime.mk доставата е во рок од 3 до 5 работни денови и истата е бесплатна!

 

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""