БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE

Вредносен ваучер во 20% од сумата

Со секоја нарачка над 2.000 денари, добиваш 20% попуст од вредноста на сумата во вид на ваучер!

Акцијата трае до 23.05.2021.

  • Попустот во вид на ваучер се однесува на сите производи во MY:TIME и важи само за членовите на MY:TIME клубот.
  • Попустот во вид на ваучер се добива за сума над 2.000 ден.
  • Попустот кој ти следува од клубот за лојалност се пресметува на производот кој ќе го купиш. Потоа добиваш уште 20% во форма на ваучер.
  • Ваучерот кој ќе го добиеш можеш да го искористиш за било кој производ во MY:TIME, најдоцна до 23.07.2021.
  • Ваучерот е спакуван како подарок, па можеш да го искористиш и како изненадување за некој кој ти значи!