Blog

Подароци за матури и дипломски според животниот стил

05.05.2021.

Сезоната на матури и дипломски официјално е тука, а сите ние имаме барем еден близок млад човек кој ќе започне ново поглавје во својот живот. Без разлика дали е тоа факултет, "реалниот свет", или можеби патување околу светот, изборот на подарок за овој човек треба да биде нешто кое ќе трае и кое ќе го потсеќа на вас.

За да ја олесниме потрагата по вистинскиот подарок, подолу ви претставуваме повеќе идеи за подароци според животниот стил. Одберете паметно.
 

Часовник за неа

Часовник за него

 
Накит за неа

  • За младата дама со уникатен шарм, подарете Fossil накит.

  • За дама со гламурозен стил, подарете Just Cavalli накит.

  • За нежна девојка со едноставен стил, подарете Skagen накит.
     

Накит за него

Остави коментар

Trenutno nema komentara