САЛОНОТ ВО ГТЦ СЕ РЕНОВИРА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE

MEANT TWO BE

 

Акцијата трае до 21.08.2022 и важи во сите MY:TIME продажни салони и онлајн

 

⇒ Купи часовник и накит и добиј -10% на часовникот и -30% на накитот.

⇒ Накитот треба да биде со иста или помала вредност од часовникот.

⇒ Доколку се купи само часовник или само накит, се пресметува попустот од клуб.

⇒ Акцијата важи само за членовите на MY:TIME клубот

⇒ Во акцијата не се вклучени DKNY, Versus Versace, Outlet моделите и специјалните понуди.За да ти се пресмета попустот при купување онлајн, мора да се најавиш на веб сајтот и да ги додадеш производите во кошничка со промо кодmulti-discount