БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE

It takes two - get 20% off

Купи два или повеќе производи и добиј 20% попуст на сметката!

Акцијата трае до 13.06.2021

 

  • Попустот се однесува на сите производи во MY:TIME и важи само за членовите на MY:TIME клубот.
  • Попустот се добива за купени 2 или повеќе производи.
  • Попустот кој ти следува од клубот за лојалност и попустот од акцијата не се комбинираат, туку се пресметува поголемиот попуст.
  • При креирање нарачка преку нашата онлајн продавница, внеси промо код it-takes-two.