ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА EDIFICE EQB-1000XD
FREE SHIPPING - БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE

DIG DEEPER

Добивај ПОГОЛЕМИ попусти за повеќе производи*:

⇒ Купи 1 производ и добиј 10% попуст

⇒ Купи 2 производи и добиј 20% попуст

⇒ Купи 3 производи и добиј 30% попуст  

За да ти се пресмета попустот, мора да се најавиш на веб сајтот (клик на ПРОФИЛ) и да ги додадеш производите во кошничка со: 

промо код dig-deeper-multi

* Попустот не важи за специјални понуди и за производи кои се со цена пониска од 1490 денари.

 

string(0) ""
string(0) ""