САЛОНОТ ВО ГТЦ СЕ РЕНОВИРА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE

COMPOSE YOUR OWN TRES JOLIE

Купи алка или ланче и добиј -50% попуст на приврзоци!

Акцијата трае до 31.08.2022

 

  • Попустот се однесува на Très Jolie прврзоци само доколку се купи Très Jolie база (алка или ланче). 
  • Попустот важи само за членовите на MY:TIME клубот.
  • Попустот кој ти следува од клубот за лојалност и попустот од акцијата не се комбинираат.
  • При креирање нарачка преку нашата онлајн продавница, внеси промо код tres-jolie.

 

Состави го твоето совршено парче накит: