БЕСПЛАТНА ДОСТАВА - FREE SHIPPING
EXTRA 10% НА CASIO ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА
Блог

Летна позадина за твојот компјутер и мобилен телефон

05.07.2019.

За сончево лето поминато во добро расположение постави си нова позадина на твојот компјутер и мобилен телефон.
Ти посакуваме топло и спокојно лето. 

 

Летнаа позадина со висока резоуција:

- за мобилен преземи ја на следниот линк 

- за десктоп преземи ја на следниот линк 

 

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""