БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
Блог

НАПРАВЕТЕ ДА СЕ ЧУВСТВУВА МАГИЧНО

24.01.2018.

Подароците секогаш создаваат спомени и моменти за паметење. Без разлика на стилот, подарете и на вашата сакана парче накит со кое ќе изгледа совршено во секое време.

Skagen Agnethe обетките ќе направат да изгледа елегантно во секоја ситуација. Едноставноста на комбинацијата од челик и бисерни топчиња ќе го направат магичен секој стил.

Огрлицата од колекцијата на Michael Kors е доволно тренди и дискретна за да стане дел од неа. Со својата роуз голд боја ќе се вклопи во речиси секоја комбинација, а цирконите ќе и дадат сјај во секојдневието.

Доколку нејзиниот стил е секојдневен, доволно е само едно парче накит што ќе направи доволно разлика. Идеалната алка која ќе го постигне тој ефект е алката од колекцијата на Guess. Алката е изработена од метал и силикон во сребрена и бела боја.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

15.
Nov.
2021.
Блог
NEW STORE
11.
Jun.
2021.
Блог
MY:TIME STORE @ SKOPJE CITY MALL
01.
Jun.
2021.
Блог
Придржувај се до ова упатство и твојот накит долго ќе изгледа како нов.
01.
Jun.
2021.
Блог
Водата е најчестиот виновник за расипување на часовниците! Прочитајте го упатството за одржување и употреба на часовници. 
31.
May.
2021.
Блог
Една декада DGR.
05.
May.
2021.
Блог
Сезоната на матури и дипломски официјално е тука, а сите ние имаме барем еден близок млад човек кој ќе започне ново поглавје во својот живот.
11.
Mar.
2021.
Блог
BOLDNESS
03.
Mar.
2021.
Блог
Забава на зајдисонце, на почеток на лето
24.
Feb.
2021.
Блог
Sincere feelings, brave looks