WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
БЕЗБЕДНА & БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
Блог

Новогодишна позадина за твојот компјутер и мобилен телефон

27.12.2017.

За добро расположение во овие празнични моменти, постави си новогодишна позадина на твојот компјутер и мобилен телефон.

Ти посакуваме убави моменти исполнети со здравје, среќа и љубов.

 

Новогодишната позадина во висока резолуција: 

за десктоп преземи ја на следниот линк,

и за мобилен на овој линк.

 

 

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

11.
Jun.
2020.
Блог
Со пет сензорни функции, oваа серија е како ништо досега!  
string(0) ""
string(0) ""