Блог

КОМПЛЕТИРАЈТЕ ГО ВАШИОТ КЛАСИЧЕН ИЗГЛЕД СО ЕЛЕГАНТЕН ЧАСОВНИК

28.12.2017.

Понекогаш ни е потребен елегантен часовник кој ќе ни го дополни класичниот изглед. Но, секојдневниот часовник не ни одговара. Поради тоа Fossil го создаде овој FS5381 Neutra Chrono машки часовник. Комбинацијата на елеганција и секојдневие, проследена преку најновите трендови го прави овој часовник совршен.

Часовникот е изработен од челик, додека ремчето е кожно. Бројчаникот и ремчето се во храбра, црна боја, а куќиштето е роуз голд, што додава на елегантноста и деликатноста на ова уметничко дело.

Остави коментар

Слични статии

09.
Feb.
2018.
Блог
Во потрага сме по нови членови за продажниот тим во Тетово.
26.
Jan.
2018.
Блог
Часовникот кој го посакува секоја девојка. 
25.
Jan.
2018.
Блог
JACQUES LEMANS LIVERPOOL SP, часовникот кој ќе сакате да биде секогаш со Вас. ...