БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
Блог

MY:TIME @ EAST GATE MALL

15.11.2021.

На сите кои го посетивте новиот MY:TIME продажен салон во Скопје, ви благодариме за честитките и убавите зборови!

А, оние кои сѐ уште не стигнале да нѐ посетат - ве чекаме во East Gate Mall, на прв кат (коридор Fashion Avenue). 

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

26.
Jan.
2022.
Блог
Тоа што го сака за него, е тоа што го сака за себе!
11.
Jun.
2021.
Блог
MY:TIME STORE @ SKOPJE CITY MALL
01.
Jun.
2021.
Блог
Придржувај се до ова упатство и твојот накит долго ќе изгледа како нов.
01.
Jun.
2021.
Блог
Водата е најчестиот виновник за расипување на часовниците! Прочитајте го упатството за одржување и употреба на часовници. 
31.
May.
2021.
Блог
Една декада DGR.
05.
May.
2021.
Блог
Сезоната на матури и дипломски официјално е тука, а сите ние имаме барем еден близок млад човек кој ќе започне ново поглавје во својот живот.