БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
Блог

Distinguished Gentleman's Ride 2021 Skopje x MY:TIME

31.05.2021.

Возачите на класични и винтиџ мотори се обединуваат веќе 10 години по ред за поддршка и подигнување на свеста за машкото здравје низ целиот свет.

Во склоп на Distinguished Gentleman's Ride 2021 Скопје, учествуваа 100 уникатни мотори и нивните елегантни возачи. Погледнете дел од атмосферата на фотографиите и видеото подоле.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

15.
Nov.
2021.
Блог
NEW STORE
11.
Jun.
2021.
Блог
MY:TIME STORE @ SKOPJE CITY MALL
01.
Jun.
2021.
Блог
Придржувај се до ова упатство и твојот накит долго ќе изгледа како нов.
01.
Jun.
2021.
Блог
Водата е најчестиот виновник за расипување на часовниците! Прочитајте го упатството за одржување и употреба на часовници. 
11.
Mar.
2021.
Блог
BOLDNESS
03.
Mar.
2021.
Блог
Забава на зајдисонце, на почеток на лето
24.
Feb.
2021.
Блог
Sincere feelings, brave looks
05.
Feb.
2021.
Блог
Диско музика со примеси на фанк
17.
Sep.
2020.
Блог
#Новитети