БЕСПЛАТНА ДОСТАВА - FREE SHIPPING
EXTRA 10% НА CASIO ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА
Блог

DKNY JEWELRY 1+1 FREE

03.08.2020.


Се што треба да направиш за да ја искористиш оваа понуда е да се најавиш (или регистрираш) на сајтот на www.mytime.mk.
Понудата DKNY Jewelry 1+1 FREE ќе се вкалкулира откако најавен/а избраните производи ќе ги додадеш во кошничка и ќе кликнеш
на копчето "
ИМАШ ПРОМО КОД? ИСКОРИСТИ ГО И ЗАШТЕДИ"

До 09.08., за секое купено DKNY парче накит добиваш второ парче накит бесплатно!
Направи своја незаменлива комбинација од колекцијата на DKNY обетки, огрлици & алки и искористи ја понудата. 
На овој линк погледни го преостанатиот избор на овие модни додатоци.

 

Акцијата важи само за онлајн нарачки.
Парчето со пониска цена се смета за второ, бесплатно парче.

 

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""