РАБОТНО ВРЕМЕ ОД 4ти ДО 7ми ЈУНИ
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
БЕЗБЕДНА & БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Во рок од 3 до 5 работни денови за секоја онлајн нарачка

Блог

МОМЕНТИ ЗА ДАРУВАЊЕ

01.06.2020.

 

Често се случува во време кога ти треба најмногу инспирација комплетно да се презаситиш од обемниот избор.
Понекогаш е тешко да одбереш подарок за онаа личност која ја познаваш повеќе од доволно, а уште потешко пак за личноста која не ја познаваш добро.

Доколку бараш совршен подарок, одвој момент и погледни ги нашите предлози. 
Инспирирај се и избери подарок кој сигурно ќе предизвика задоволство. 
Сезоната за дарување е пред тебе! 

 

Пред се го издвојуваме епитомот за совршен подарок: MY:TIME GIFT VOUCHER 

Подари MY:TIME Ваучер и дозволи личноста која сакаш да ја изненадиш за себе да го направи возбудливиот избор!
Со можност да се искористи во рок од една година за било кој производ во нашето постојано обновливо портфолио на часовници и накит.Второ, но подеднакво интересно: NEW ARRIVALS SP20

Верувај, сакаш да ги видиш новитетите за оваа пролет! 
Без разлика дали личноста за која бираш подарок има особена наклонетост кон модни трендови или пак свој севремен стил, колекциите оваа пролет со себе носат своја приказна. Разгледај ги сите воочливи парчиња, одбери ги оние кои знаеш дека ќе побудат задоволство и комплимент и ♡ 
ЗАЧУВАЈ ВО ЛИСТА НА ЖЕЛБИ на www.mytime.mk! Можеби ќе го најдеш совршениот моден додаток за себе! 

И трето, последно, но веројатно најпримамливо: -40% ПОПУСТ

Нема по совршено чувство од тоа да го купиш на попуст часовникот или парчето накит кое знаеш дека ќе им се допадне! Погледни ги посебно одбраните производи на овој линк и искористи го попустот од -40%! 

Замисли како го даруваш совршениот подарок! Прекрасно чувство, нели?
Одвој МОМЕНТ ЗА ДАРУВАЊЕ! Не заборавај дека можеш да изненадиш кого сакаш со подарок од MY:TIME! 

Посети го најблискиот продажен салон или нарачај онлајн од комфортот на твојот дом! 
 

 

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""