EGS2575221 HERITAGE
EMPORIO ARMANI

EGS2575221 HERITAGE

Шифра на артикл: 16778
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит 200
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди