UBC11308
GUESS

UBC11308

Шифра на артикл: 6988
0 МКД
1.790 МКД
1.074 МКД
Заштеда: 716 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Емајл, Метал
Достапност OUTLET Аеродром

Остави коментар

string(0) ""
string(0) ""