SABK09           FIOREMIO
MORELLATO

SABK09 FIOREMIO

Шифра на артикл: 9117
0 МКД
5.990 МКД
2.396 МКД
Заштеда: 3.594 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Дијамант, Циркони, Челик
Достапност Куманово, OUTLET Аеродром, OUTLET Беверли Хилс