GBX-100-2A GBX-100
G-SHOCK

GBX-100-2A GBX-100

Kodi i artikullit: 30867
Šifra proizvođača: GBX-100
0 МКД
10.990 МКД
10.990 МКД
Kursimet: 0 МКД
Më njoftoni për një ulje
Kontrolloni disponueshmërinë
  • NSZ
Sasia: 1 Бр.
2
1
SHTOJE TE LISTA E DËSHIRAVE
Karakteristike Vlera
Kategoria Orë
MARKAT G-SHOCK
Gjinia Për burra
Materiali i orës Gomë
Materiali i rripit Gomë
Lloji i mekanizmit Digjital, Quartz
Përmasa e orës L, XL
Përmasa e fushës së orës (mm) 46 X 50,9
Funksionet e orës 12/24 orë, 5 X kohëmatës (60 min), Alarm, Analizë stërvitjeje, BLUETOOTH 4.0, Data, Digjital, Ditët e javës, Dridhje, Dritë LED, Fazat e hënës, Kalendar, Kronometër, Kujtesë vrapimi (100), Lindja dhe perëndimi, Matës hapash, Matës shpejtësie, Me plan stërvitjeje, Ora nëpër botë, Rezistente ndaj goditjeve dhe dridhjeve, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Të dhëna mbi stërvitjet e përfunduara, Tregues vale
Rezistenca ndaj ujit e orës 20 BAR
Orë me kristale Mineral
Ngjyra e fushës së orës E zezë
Ngjyra e kokës së orës Argjend, Blu
Ngjyra e rripit Blu
Stili E modës, E përditshme, Sportive
Forma e orës Katrore
STOCK Skopje City Mall, GTC Ground floor, Palma Mall, East Gate Mall, Tetovo Centre, Gostivar, Kumanovo, Sirok Sokak Manastir, Ohër