DX1061040 BEADS
DIESEL

DX1061040 BEADS

Шифра на артикл: 14548
0 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд DIESEL
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на накит Пластика, Челик
Боја на накит Бела, Сребрена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Палма Мол